هیل نشریه کنگره آمریکا در یک برنامه تلویزیونی، تحت عنوان”ایران: داستان ناگفته»، تروریسم و شیطان سازی رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران، قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی و تلاش مخفیانه رژیم برای دستیابی به سلاح اتمی را مورد بررسی قرار داده است.

هیل، نشریه کنگره آمریکا، در یک سریال تلویزیونی ۱۰ قسمتی به نام «ایران: داستان ناگفته» که در پایگاه اینترنتی این نشریه پخش می شود. به بررسی موضوعاتی نظیر حملات و توطئه های تروریستی رژیم آخوندی علیه کشورها و شهروندان خارجی، طرح های تروریستی علیه مخالفان سیاسی و فعالان مقاومت ایران، نقض وحشتناک حقوق بشر، از جمله قتلعام ۳۰ هزار زندانی سیاسی، تلاشهای مخفیانه رژیم برای دستیبابی به سلاح اتمی، کارزار شیطان سازی علیه مقاومت ایران و نقش سازمان مجاهدین در سمت دهی و هدایت اعتراضات و قیام های مردمی، می پردازد.
بخش اول این سلسله برنامه که به نقش رژیم آخوندی در انفجار برجهای خُبر در شهر ظهران عربستان سعودی اختصاص دارد، ضمن اشاره به حمله تروریستی رژیم آخوندی به مجتمع مسکونی خُبر در ژوئن ۱۹۹۶ که طی آن ۱۹ تن از پرسنل نیروی هوایی ایالات متحده کشته شدند به نقل از یکی از ماموران اف بی آی می گوید: اف بی آی به سرعت متوجه شد اثر انگشت رژیم ایران در تمام موارد این حمله تروریستی مشهود بود.
گزارشهای دقیقی که توسط گروه اصلی اپوزیسیون ایران، شورای ملی مقاومت ایران منتشر شد، کمک زیادی به محققان کرد. اما اعضای عالیرتبه دولت کلینتون شروع به کم جلوه دادن نقش رژیم ایران کردند. هرچند کلینتون در یک تلگرام مخفی برای سران رژیم اظهار داشت که ایالات متحده شواهد معتبری دارد مبنی بر اینکه رژیم ایران و تروریستهای محلی به طور مستقیم در این حمله دخیل بوده اند.
چند سال بعد لویی فری مدیر اف بی آی در سال ۹۶، در یک سخنرانی در واشینگتن دی سی، دولت کلینتون را بخاطر اولویت دادن به سیاست مماشات، محکوم کرد. وی گفت: آنها نمی خواستند با واقعیت و حقیقت مواجه شوند که حکومت ایران ۱۹ آمریکایی را به قتل رسانده و برج های خُبر را منفجر کرده است.
درست همین ماه، دولت ترامپ رسما گروه سپاه پاسداران را که در پشت حمله خُبر بود به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی نامگذاری کرد.
در سپتامبر گذشته، یک دادگاه فدرال در ایالات متحده، رژیم ایران و سپاه پاسداران را مسئول بمب گذاری برجهای خبر ۱۹۹۶ دانست که ۱۹ خدمه آمریکایی را کشت. در ۴۰ سال گذشته، سپاه پاسداران فعالانه درگیر تروریسم بوده و گروههای تروریستی دیگر را ایجاد، پشتیبانی و هدایت کرده است. این گام تاریخی، حامی اصلی تروریسم دولتی در جهان را از امکانات مالی برای گسترش بدبختی و مرگ در سراسر جهان محروم می کند.
هیل سپس در گفتگو با بسام یوسف از اف بی آی بعنوان محقق اصلی در پرونده برجهای خُبر عربستان گوشه های دیگری از این اقدام تروریستی توسط رژیم آخوندی را تشریح کرد.

بخش دوم سریال تلویزیونی ایران: داستان ناگفته به بررسی حملات و توطئه های تروریستی رژیم علیه مخالفان ایرانی و اعضا و نمایندگان مقاومت ایران در کشورهای اروپایی و آمریکا اختصاص داشت . مجری برنامه تلویزیونی هیل گفت: در تابستان گذشته جمعیتی در پاریس برای نشست سالانه جنبش ایران آزاد که خواستار پایان رژیم وحشی حاکم بر ایران بود گرد هم آمدند.
سیاستمداران برجسته ایالات متحده، هم جمهوریخواهان و هم دموکراتها، مانند بیل ریچاردسون، فرماندار سابق نیومکزیکو، در این گردهمایی سخنرانی کردند.
در همین حال در بلژیک توطئه برای حمله به این گردهمایی مهم، آشکار می شود. پلیس و تکنیسینهای بمب خودروی یک زوج متهم به کار با یک دیپلمات رژیم ایران را برای بمبگذاری در تظاهرات پاریس محاصره کردند.
مظنونین به اندازه کافی مواد انفجاری داشتند که بکشند و زخمی کنند. سفیر لینکلن بلومفیلد میگوید رژیم ایران در پشت حملات خنثی شده قرار دارد و مقامات فرانسوی آلمان و بلژیک همه این را تأیید کرده اند.
طرح پاریس تأیید میکند که چرا ایالات متحده آمریکا رژیم ایران را به عنوان حامی شماره یک تروریسم دولتی طبقهبندی می کند. دهها تن از ناراضیان ایرانی و اتباع خارجی طی دهه های گذشته، هدف گروه های بمبگذار و جوخه های ضربت بوده اند. آوریل ۱۹۹۰ در سوئیس تروریستهای رژیم ایران یک دیپلمات سابق سازمان ملل و برادر رهبر گروه اصلی اپوزیسیون ایران را به قتل رساندند. اوت ۱۹۹۱.... در فوریه ۱۹۹۶ در ترکیه. عوامل رژیم ایران یک عضو ارشد مقاومت ایران که از حقوق زنان و پناهندگان ایرانی حمایت می کرد را کشتند. سال گذشته طرح های تروریستی افزایش یافت. در مارس ۲۰۱۸. مأموران رژیم ایران در حال برنامه ریزی برای بمب گذاری در اجتماع اعضای اپوزیسیون ایران در آلبانی بودند که شهردار جولیانی در آن سخنرانی می کرد. پلیس آلبانی این حمله را خنثی کرد و سفیر رژیم ایران را در اوت ۲۰۱۸ اخراج کرد. وزارت دادگستری امریکا دو ایرانی مقیم امریکا را به خاطر اقدام به عنوان عامل مخفی رژیم ایران برای جاسوسی روی مراکز یهودی در شیکاگو و تحقیق در مورد اعضای اپوزیسیون ایران در واشینگتن دی سی برای یک حمله احتمالی محکوم کردند.
تلویزیون هیل سپس در گفتگو با استرون استیونسون، به بررسی عملیات تروریستی رژیم در سالهای اخیر پرداخت. استیونسون با مرور اقدامات تروریستی رژیم علیه جنبش مقاومت در کشورهای مختلف از جمله در فرانسه، ترکیه و امریکا، با هدایت مستقیم وزارت بدنام اطلاعات آخوندی، نتیجه گیری کرد:رژیم کنونی به هیچ وجه قابل دوام نیست. آنها هنوز هم تلاش می کنند میلیاردها دلار صرف حمایت از تمام این جنگهای نیابتی در خاور میانه بکنند و میلیاردها دلار هزینه تلاش برای مخدوش کردن چهره اپوزیسیون شورای ملی مقاومت و حمایت از تلاش های تروریستی در سراسر جهان می کنند. این پایدار نیست و مردم در طول ۱۶ ماه گذشته به خیابان ها و تمام شهرها در ایران آمده و فریاد می زنند: «فکری به حال ما کن. سوریه را رها کن. حزب الله را رها کن». دستمزدهای ما را پرداخت کنید."
اقتصاد رژیم فاسد حاکم بر ایران در حال فروپاشی است و آخوندها در آخرین گام قرار دارند و نقطه چرخش دارد میرسد که آنها از قدرت جارو شوند.